Kniha návštěv

z Italie

Ital | 15.12.2015

..

Díky za léčení

Jana Fabíková | 29.03.2013

Problémy se zahleněním dutin jsem měla dlouhodobě, již po prvním léčení se mi velmi ulevilo a postupně již tyto problémy nemám. Léčení je velmi příjemné, dokonce došlo i k léčení mých fyzických problémů na dálku. Oceňuji, že pan Janíček dokázal pomoci a vyléčit několik případů,kde už byli lidé bezradní. Děkuji za Vaše "léčivé ruce"

Zkušenost

Dr. Alois Krejčí r. 1942 | 28.12.2011

Dobrý den pane inženýre, vše je dáno silou energie, kterou, jak jsem včera na vlastním těle poznal, máte. Subjektivní potíže mého ochrnutého lícního nervu jste podstatně zmírnil. V r. 1989 jsem přijal energii od světoznámého ruského psychotronika Kašpirovského. Mohu tedy srovnávat. S potěšením konstatují, že zvýšená aktivita mého organismu se po Vašem zákroku silně projevila.

léčení

Tomáš Potomák. | 19.11.2011

Přišel jsem s problémem úporné bolesti hlavy. Po hodině terapie se mi podstatně ulevilo a cítím, se lépe. Působení bylo příjemné a těším se na další sezení.

Poděkování

Eva Han. | 11.11.2011

Děkuji za úspěšné vyléčení problémů s ramenem a krční páteří.Problémy jsem měla dlouhodobě a klasická medicína, lékařské postupy a lázně mi nepomáhaly.
Toto léčení probíhalo v příjemné a klidné atmosféře. Terapii jsem absolvovala několikrát. Léčení je bezbolestné a fyzicky nenáročné.
Mohu vřele doporučit a přeji všem brzké uzdravení - zbavení se problémů. Eva

Přidat nový příspěvek