Vítejte na mém webu

 

Ing. et Ing-Paed IGIP Miroslav JANÍČEK, Ph.D.

Narodil jsem se v Kyjově, v červenci roku 1957,  v ohnivém znamení Lva. 

Jste na stránkách čaroděje BIPAVIRA, který léčí pomocí léčivých energií a  energií lásky. BIPAVIR, toto jméno jsem si nevymyslel jak by si někdo mohl myslet, ale bylo mi přiděleno.

Patřím k léčitelům, který jako jeden z mála v této republice, kombinuje léčitelskou filipínskou metodu Čtyř živlů s REIKI. Další metodou, kterou používám je jihokorejská diagnostická a léčebná metoda SU JOK, která je velmi účinná.

 

Vážení a milí, vítám vás srdečně na svých soukromých webových stránkách, především pro radost moji, ale také pro radost každého, koho zaujmou, obohatí, anebo především, komu pomohou. Jsem  prostě léčitel a terapeut,  kterého by  ve středověku asi upálili pro jeho nadání a pro mimosmyslová vnímání, nic méně jsem, ale také člověk jako vy, z masa a kostí. Stejně jako vy se životem potýkam se stejnými problémy a prožívam totéž, co vy a klidně si přiznám, že jsem v tomto životě udělal spoustu chyb a kopanců a přitom mám pocit, že to všechno mělo svůj význam. Dnes jsem šťastný a spokojený.

Tak především, živím se jako každý jiný člověk. Ráno vstávám do práce, abych si vydělal na složenky . Pracuji jako učitel, takže nejsem závislý na počtu klientů, ale je pro mne podstatná kvalita,tedy výsledek terapie. Potom jsou věci, které jsou silnější než já. Je to moje potřeba pomáhat lidem. Beru to jako poslání v tomto životě a tím je zmiňovaná oblast léčitelství - alternativní medicína.

TOTO JE MÉ POSLÁNÍ 

FILIPÍNSKÁ METODA LÉČENÍ

Léčení filipínskou metodou pomocí zemského magnetismu nebo také psychochirurgie pochází skutečně z Filipín. Jde o původní léčitelskou praxi založenou na využití síly přírodních živlů – země, ohně, vody a vzduchu. V současnosti je jejím nejznámějším učitelem reverend Alex Orbita, od kterého tuto schopnost převzal dr. Ladislav Hodek a vyučoval ji v Čechách a na Slovensku.


U filipínské metody rozlišujeme také několik úrovní, které se liší stupněm dosažených schopností. První stupeň umožňuje kontaktní léčbu v místě a čase, u druhého stupně je pak možné léčit na dálku. Třetí stupeň přichází s možností psychických operací na astrálním těle. V povědomí veřejnosti je, díky médiím, nejvíce čtvrtá úroveň, kdy dochází k operacím na fyzickém těle „holýma rukama“. V našich podmínkách se vyučuje pouze I.a II.úroveň, výjimečně III.

Filipínská metoda je unikátní fenomén, který si teprve postupně získává svojí pozici mezi praktikami přírodního léčitelství, přestože je na našem území tato možnost již několik let. Její využití spočívá v odstraňování negativních energií z těla nebo čaker. Jde tedy o způsob okamžité úlevy od bolesti, počínajícího onemocnění nebo energetické nerovnováhy. Pomocí této metody je možné úplně odstranit bolest svalu po fyzické námaze, zmírnit nebo odstranit běžná onemocnění jako nachlazení nebo angínu v počátečním stadiu, popř. napomáhat k úplné léčbě při vážnějších onemocněních.

Velmi účinná je kombinace s reiki. Postižená čakra nebo energetická dráha se pomocí filipínské metody nejprve zbaví nánosu negativních energií a reiki následně dodá životadárnou sílu. Regenerace a léčba nemocné oblasti je tak rychlejší a účinnější. Čištění čaker přes tuto kombinaci je doslova elixírem zdraví. Výborných výsledků se také dosahuje při řešení zablokovaných zad nebo natažených svalů, kdy sval pomocí této metody jednodušše zrelaxuje a masáž pak už jen zlehka navrátí tělo do původního stavu. Zpravidla není zapotřebí ani bolestivých rozmasírovávání ani dalších návštěv maséra.

Zákrok pomocí filipínské metody trvá podle stupně poškození od 3-10 minut, při komplexní léčbě a čištění čaker déle. Jde o bezkontaktní léčbu přes oblečení, kdy klient pohodlně leží nebo sedí. Stále však platí, že lze vyléčit každou nemoc, ne však každého člověka. Pokud člověk neřeší příčinu svého problému, zdravotní problémy se dřive či později vrátí.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Novinky

Výklad pomocí andělských karet

31.01.2012 09:34
Provádím výklad (minulost/současnost/budoucnost) pomocí andělských karet.  

ZHOTOVÍM HOROSKOP(Y)

19.10.2011 09:23
Osobní Horoskop Sestavím speciálně pro vás Horoskop narození. Je platný po celý život, a s jeho pomocí vám sdělím dispozice, které jste narozením v daný okamžik získali. Zejména osobní vlohy, vlastnosti, talent, profesní možnosti, partnerství, vztah k dětem, rodičům, přátelům a mnoho...

Co všechno lze řešit pomocí REIKI

18.10.2011 12:43
Pomocí Reiki lze řešit celá řada problémů, jak fyzických, tak mentálních. Lze působit osobně - dotykem, i na dálku. Záleží na vás, jaký způsob ošetření si vyberete, i když já sám preferuji osobní kontakt. Důvodů mám hned několik, z vašeho pohledu přinejmenším ten, že pokud s Reiki nemáte ještě...